מרסקות גזם ביתיות/קלות
מרסקות גזם גדולות
מרסקות גזם תעשייתיות
מקצצות קש ומכונות תבן
מזרעות
מבקעות גזעים
מוצרים אחרים
073-3742784

ריסוגזם, מחזירים טובה לאדמה

הקמנו את ריסוגזם בע"מ ב 2009 עם אידיאולוגיה ועם חזון. אידיאולוגיה של קיימות, ניצול נכון ובר קיימא של המשאבים שהטבע בארץ מעמיד לרשותנו. החזון שלנו היה ועודנו, לאפשר, לסייע ולייעל תהליכים התורמים לאידיאולוגיה הזאת. התחלנו ממיחזור גזם. בעשור האחרון ריסוגזם הפכה להיות מומחית בכל מה שקשור בריסוק גזם. אנחנו מציעים מגוון ענק של מרסקות גזם (Shredders), מקצצות גזם (Chippers), מקצצות קש, מרסקות משטחים ועוד מכונות שהמשותף לכולן הוא הפיכת גזם ופסולת עץ ממטרד-למשאב בעל ערך! את המכונות אנחנו מוכרים, משכירים, מתפעלים. כל צורה אפשרית כדי שהלקוחות שלנו ישתתפו בחווייה הממכרת של מיחזור גזם. אנחנו עדיין מתרגשים מלראות הר של גזם הופך לערימה קטנה ויפה של רסק גזם חתוך דק. מלראות אדמה שקיבלה חיפוי של רסק ולהריח את הריח של אדמת היער שהרסק מקבל אחרי כמה חודשים על האדמה. תוך כדי הדרך, אנחנו ממשיכים, כל הזמן, לפתוח את העיניים ואת הראש בחיפוש אחר פתרונות נוספים שיתמכו במחזור גזם, בחקלאות אורגנית ובפרמקלצ'ר וביזמים אקולוגיים. אנחנו מציעים מזרעות ידניות בעלות הנדסה גאונית המאפשרת זריעה יעילה של כל סוגי הזרעים וללא צורך בדילול לאחר הנביטה. אנחנו מציעים עגלות חקלאיות ידניות, טרקטור שני-גלגלים, מבקעות גזעים, מכרסמות גדמים ועוד ועוד. לאחר כעשור של פעילות, ריסוגזם ממשיכה להיות חברה קטנה עם ידע עמוק, עם שירות אישי ועם תשוקה למה שאנחנו עושים.

השירותים שלנו

  • שירותי ריסוק גזם באמצעות מרסקת גזם ניידת המותאמת לנפח הגזם ולתוצר. המיחזור המועדף על הלקוח כולל רסק גזם לקומפוסט ולחיפוי קרקע.
  • מכירה והשכרה של מרסקות גזם במגוון גדלים והספקים.
  • מכירה והשכרה של מגוון מכונות המייעלות ומאפשרות מיחזור גזם וחקלאות אורגנית.

הלקוחות אותם ריסוגזם משרתת כוללים מועצות מקומיות ואזוריות, מוסדות חינוך, ישובים, חקלאים, חוקרים, גננים, גוזמים וכל מי שמתרגש מלהחזיר טובה לאדמה!

 לפרטים נוספים ויצירת קשר השאירו פרטים או חייגו  073-3742784  

לפרטים נוספים ויצירת קשר השאירו פרטים או חייגו
073-3742784